Tadžikų restorano įsikūrimas Vilniuje

-

Tadžikų restorano įsikūrimas Vilniuje.

2020-07-27 naujas restoranas „Sinbad“ pradėjo savo veiklą adresu Šeškinės gatvė 22A, Vilnius. Restoranas siūlo nacionalinius patiekalus iš Centrinės Azijos, Turkijos ir Lietuvos, pateikdami save „Halal“ vardu. Patyrę šefai gamina skanų maistą, pvz.: samsa (nacionalinis mėsos pyragas), tadžikų plovas, khomshurbo (nacionalinė jautienos sriuba), lagman (nacionalinė makaronų sriuba), oshi ugro (naminė makaronų sriuba), mantu (rytietiški koldūnai), kario vištiena, guliašas, damlama (nacionalinė Kazachijos sriuba), maistinga sriuba ir t.t. Restoranas dirba pirmadieniais-sekmadieniais nuo 10:00 iki 20:00.

„Sinbad“ restorano atidarymo ceremonija vyko smagioje aplinkoje, tai patraukė visų pakviestų svečių ir net praeivių dėmėsį. Vietinės valdžios atstovai, vietiniai verslininkai, kai kurios nevyriausybinės organizacijos ir kaimyniniai ofisai dalyvavo atidarymo ceremonijoje ir aukštai įvertino kruopščiai pateiktą maistą. „Sinbad“ yra trečia įmonė, inicijuota Lietuvoje gyvenančių tadžikų bendruomenės. Su restorano administracija galite susisiekti kontakiniu numeriu: +37060047282 ir užsisakyti savo trokštamo maisto.

Lietuvos informacinis tinklapis delfi.ru aprašė pirmą „Sinbad“ restorano veiklos mėnesį ir interviu su vienu iš restorano įkūrėjų.

https://ru.delfi.lt/news/live/vladelec-pervogo-v-litve-restorana-tadzhikskoj-kuhni-nam-nuzhno-chto-to-poleznoe-delat-dlya-litovcev.d?id=85109261

Naujausios žinutės

POPULIARIOS KATEGORIJOS